Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomann |
| Поліфонія | 64 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth миди | Немає |
| Bluetooth-аудіо | Немає |
| USB до пристрою | Немає |
| USB до хоску | Да |
| Аудіовведення | Да |
| Аудіовихід | Да |
| Можлива половинна педаль | Немає |
| Доступно с | грудень 2014 р. |
| Заканчувати | Метт |
| Звуки | 26 |
| Клавіатура кольору слонової кістки | Немає |
| Кількість ключів | 88 |
| Маса | 37,0 кг |
| Потужність динаміка | 2x 15 Вт |
| Відбивати | Немає |
| Розмір | 1365 х 330 х 790 мм |
| Розміри | 1365 х 330 х 790 |
| Спрохідність | Немає |
| Стили | 0 |
| Колір | Білий |
| дерев'яна клавіатура | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| кількість звуків | 26 |
| кришка клавіатури | Да |
| мідіінтерфейс | ЧЕРЕЗ USB |
| моделювання точки тиску | Немає |
| номер предмета | 347195 |
| показати більше | показати більше |
| секвенсор | Немає |
| функція навчання | Немає |
Компактне цифрове піаніно 88 чутливих до швидкості, зважених клавіш із молоточковою дією 26 звуків 64 голосової поліфонії 60 пісень Reverb Chorus Подвійний і розділений режими Метроном Функція транспонування Master EQ (3 типи) Музична бібліотека з 60 вправами 2x 15 W 3 педалі 2x виходи для навушників Stereo Aux In /Вихід USB Midi 2.0 (сумісний з Windows) Вага: 37 кг Розміри: 1365 x 330 x 790 мм Дизайн: білий сатин
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 990 ₴/од.











Відправка з 06 травня 2026