Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витримка з клавіатури | Да |
| Витримка клавіатури (Ш x Г x В) у мм | 1135 х 280 х 150 |
| Доступно с | март 2022 г. |
| Колеса | Немає |
| Регульована висота | Да |
| Стойки | 6 ед. |
| Колір | Білий чорний |
| Ширина в мм | 1250 мм |
| висота в мм | 1313 мм |
| глибина в мм | 730 мм |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 537366 |
Електрично регульована по висоті сидяча-стояча робоча станція для продюсерів. Ідеально підходить для дому та проектних студій. Надзвичайно стабільна та ергономічна конструкція 19-дюймових стійок із загальною кількістю 2x 3 U. Використання 19-дюймових одиниць як 19-дюймової стійки, або як розширеної настільної (самонастроюється) Вкл. .вставки для подовжувачів стільниці та стійки Велика платформа робочого столу для екранів і невеликих моніторів ближнього поля Висота подовження клавіатури регулюється в чотири ступені: 90–150 мм Простір для ніг залежно від налаштування подовження клавіатури та висоти столу: 540–1040 мм Різні варіанти введення кабелю Макс. Розміри клавіатури (Ш x Г x В): 1135 x 280 x 150 мм Регульована висота стільниці: 725 - 1225 мм Габаритні розміри стільниці (Ш x Г x В): 1250 x 730 x 18 мм Розмір стільниці до стійки (Ш x Г x В): 1250 x 415 x 18 мм Розміри другого рівня (Ш x Г x В): 1077 x 186 x 18 мм Габаритні розміри стійки (Ш x Г x В): 1077 x 304 x 88 мм Габаритні розміри (Ш x Г x В): 1250 x 730 x 813 - 1313 мм Максимальне навантаження на ящик: 15 кг Макс. . вантажопідйомність: 70 кг Вага: 50 кг Включаючи 24 гвинти стійки з шайбами
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 067 ₴/од.










