Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomann |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 330 мм |
| Зовнішня глибина | 270 мм |
| Зовнішня ширина | 950 мм |
| Внутрішня висота | 260 мм |
| Внутрішня глибина | 245 мм |
| Внутрішня ширина | 930 мм |
| Доступно с | март 2021 г. |
| Інтер'єр | Фіксований підрозділ |
| Маса | 3,8 кг |
| М'який | Да |
| Погон | Да |
| Візок | Немає |
| Тип IP | Немає |
| Тип конструкції | Сумка |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 498070 |
| показати більше | показати більше |
Сумка для аксесуарів
Матеріал: м’який вшитий нейлон 26, посилені перегородки 2 додаткові кишені спереду (340 x 200 x 350 мм) з відділеннями для аксесуарів Додаткове відділення для аксесуарів ззаду (765 x 220 мм) Знімний плечовий ремінь і дві ручки Внутрішні розміри: 930 x 260 x 245 мм Зовнішні розміри: 950 x 330 x 270 мм Вага: 3,8 кг Колір: чорний
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 473 ₴/од.









