Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomann |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Чохол |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP-сертифікація | Немає |
| Зовнішня висота | 112 мм |
| Зовнішня висота [мм] | 390 мм |
| Зовнішня глибина | 390 мм |
| Зовнішня глибина [мм] | 112 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Зовнішня ширина [мм] | 420 мм |
| Доступно с | вересень 2023 р. |
| Інтер'єр | М'який |
| Колеса | Немає |
| Маса | 2,2 кг |
| номер предмета | 563823 |
| Відділ продажів | 1 шт. |
| Перекидні ручки | 1 |
| Ручки-ремішки | Немає |
| Спеціальні функції/опції | Ніхто |
Футляр для вставок у шухляди Підходить для вставок у шухляди 2 U 2 металеві замки 2 металеві петлі 1 ручка корпусу Внутрішня частина з піною EVA на верхній кришці Зовнішні розміри: 420 x 390 x 112 мм Вага: 2,2 кг Колір: чорний
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 528 ₴/од.










